PEGA-VEL, a.s.
PEGA-VEL, S.A. jest tradycyjnym producentem pasmanterii - wstążki, taśmy, gumy, dzianiny elastyczne, nici gumowe

Sprzedaż lub wynajęcie nieruchomości

PEGA-VEL, akciová společnost v Krnově prodá nebo dlouhodobě pronajme, i s možností následného odkupu, nemovitosti na Textilní ulici v Krnově. Jedná se o nebytové prostory - kanceláře, sklady, výrobní plochy vhodné pro podnikání.

Bližší informace podá:
Ing. Blaščík Stanislav
Tel.: +420 554 692 355
e-mail: s.blascik@pega.czAreál Textilní ulice

Bývalý klub s restaurací

(kliknutm zvětšíte)

Bývalý klub s restaurací

Dvoupodlažní podsklepený objekt bez popisného čísla se nachází na severovýchodním okraji areálu na pozemku č. 485, stojí na Textilní ulici. Objekt sloužil dříve jako restaurace s klubem. Objekt je zděný z cihel, stropy suterénu jsou cihelné klenbové do ocelových nosníků, u nadzemních podlaží dřevěné trámové s rovným omítnutým podhledem. Střecha je sedlová, tvořená dřevěným krovem. Fasády jsou vápenné, uliční fasáda je členěná.

Budova obsahuje kompletní elektroinstalaci, slaboprod, bleskosvod, rozvod vody a kanalizace napojené na veřejné sítě, topení je ústřední teplovodní, napojené přes výměník na rozvod páry z areálu firmy. Objekt je dobře využitelný, pochází z roku 1903. Technický stav objektu je dobrý.

Cena k jednání: 2 mil Kč


Sklad Sklad

(kliknutm zvětšíte)

Bývalá dílna elektro a sklad

Zděné objekty stojí na společné parcele 490/1, k.ú. Opavské Předměstí, plocha parcely objektů je 379 m2, plocha dvora 110 m2, nepodsklepený, střecha sedlová - plechová krytina, dřevěný skládek střecha pultová - lepenka, podlahy betonové.

Cena k jednání: 2,5 mil Kč